سوالات متداول عمل بینی گوشتی

بعد از جراحی بینی گوشتی چه مدت نیاز است که ورم های بینی از بین بروند

جراح بینی در شیراز ، جراحی بینی در شیراز

روش های گوناگونی برای کم شدن ورم های بینی بعد از جراحی بینی وجود دارد که می توان به وسیله این روش ها بهترین نتیجه را دریافت کرد . اولین اقداماتی که باید برای کم شدن ورم و کبودی بینی انجام داد استفاده از کمپرس یخ می باشد و باید به صورت درستی استفاده شود . در روزهای نخست به صورت مرتب از کمپرس یخ استفاده شود و در زمانی که بیمار استراحت می کند سر خود را باید بالاتر از سطح بدن قرار دهد و تحت هیچ شرایطی نباید سر خم شود.هنگامی که پس از گذشت مدتی ورم های بینی از بین نرفت می توان به وسیله کورتون به کاسته شدن این ورم ها کمک کرد .

سوالات متداول عمل بینی گوشتی

سوالات متداول عمل بینی گوشتی

از بین افرادی که بینی های گوشتی دارند چه کسانی کاندیدای مناسبی هستند

جهت جراحی بینی گوشتی بهترین کاندیدا کسانی هستند که بینی آن ها اختلال دارد و پیش از انجام این جراحی هیچ جراحی بر روی بینی آن ها انجام نشده است و با جراح می بایست همکاری لازم را داشته باشند و اقدامات پیش از جراحی را به صورت صحیحی دریافت کنند .

چه انتظاراتی باید از جراحی بینی گوشتی داشت

جراحی بینی گوشتی به این منظور انجام می شود  که ظاهر فرد را بهبود ببخشید و یک فرم زیبا را در بینی به وجود آورد . اما باید در نظر داشت که پس از جراحی اندازه بینی با دیگر اندام های صورت تناسب کافی داشه باشد . در جراحی بینی گوشتی همه مشکلات بینی مانند بزرگ بودن سوراخ های بینی– افتاده شدن نوک بینی – پهن و بزرگ بودن بینی اصلاح می شود و فرم زیبایی در بینی به وجود می آید . بعضی از افراد این عقیه را دارند که از جراحی بینی گوشتی نمی توان انتظار نتیجه خوب را داشت زیرا این بینی دارای غضروف ضعیف – پوست کلفت و پهن می باشد  و در صورتی که جراح بینی این عقیده را کنار می زند و اگرچه جراح بینی مناسبی انتخاب شود می توان از نتیجه جرای خوبی برخوردار بود . نوع پوست بینی در نتیجه جراحی بینی نقش بسزایی دارد که امکان دارد به علت پوست کلفت بینی جراحی به آسانی انجام نشود . اما نتیجه جراحی بینی گوشتی  بسیار مناسب می باشد . اما فرد نباید انتظار یک جراحی بینی فانتزی یا عروسکی را از یک بینی گوشتی داشته باشد .

جراحی بینی استخوانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − چهار =