عمل بینی بازیگران

عمل بینی بازیگران

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی های شایع و البته پر طرفدار در بین افراد است .  تقریبا می توان گفت از  هر دو نفر یک نفر جراحی بینی را انجام داده است ، اما ما در این مقاله قصد داریم  در رابطه با  جراحی بینی در  میان بازیگران  صحبت کنیم ، چرا که مدل بینی بازیگران  ، امروزه برای افراد الگو شده است . اگر شما هم تصمیم به جر احی بینی دارید  و یا اینکه نمی دانید بهترین مدل بینی، برای فرم صورت شما چیست ، توصیه می شود ادامه مطلب را مطالعه کنید . دکتر محسن زارعی جراحی بینی در تهران  در ادامه این مقاله به بررسی این موضوع می پردازد .

عمل بینی بازیگران

بهترین مدل بینی

خیلی از افراد که به مطلب دکتر محسن زارعی مراجعه می کنند، تمایل دارند  که بینی آن ها فرمی همانند  با بازیگران معروف ایرانی و هالیودی داشته باشد ، اما آیا  انتخاب این مدل ها برای جراحی بینی مناسب است یا خیر ؟ قبل از پاسخ به این سوال باید گفت، بهترین فرم بینی در افراد مختلف متفاوت است و ممکن است  یک فرم بینی  برای یک صورت ایده ال باشد در حالی  که در چهره فرد دیگری کاملا نتیجه عکس دهد .  بهتر است فرم بینی که انتخاب می کنید متناسب با چهره و فرم صورتتان باشد .

دکتر محسن زارعی  در صورتی که فرد  خواسته های  غیر معقول در  انتخاب فرم بینی خود داشته باشد ، سعی می کنند آن ها را قبل از اقدام به جراحی بینی متقاعد کنند.

در انجام جراحی بینی نیاز به داشتن ظرافت و دقت است تا در هنگام تراش دادن غضروف نوک بینی، این تراش دادن به اندازه کافی باشد، تا بتواند گوشت و بافت بینی را تحمل کند و دچار افتادگی نشود.شما می توانید برای مشاوره و تعیین و قت با شماره ۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۵ تماس بگیرید.

راز عمل بینی بازیگران چیست ؟

از آنجا که  چهره بازیگران ، قسمتی از حرفه و شغل آن ها است در نتیجه این افراد  برای جراحی بینی به دنبال جراحان و پزشکان با تجربه می روند .  تجربه و سابقه یک جراح بینی  می تواند نقش به سزایی در نتیجه جراحی شما داشته باشد .

امروزه روش های مختلفی وجود دارد تا بتوان با کمک آن ها هر گونه نقص و عیبی که بر صورت وجود  دارد را  اصلاح کرد ، بازیگران زیادی با کمک این عمل های زیبایی از جمله جراحی بینی، زیبایی خود را دو چندان می کنند .

دکتر محسن زارعی  توصیه می کنند ، در صورتی یک عمل بینی موفقیت آمیز است که  مدل بینی با توجه به اسکلت و ساختار صورت انتخاب شود ،  یک بینی مصنوعی که با فرم صورت  مطابق نیست می تواند تاثیری معکوس داشته باشد .

انتخاب مناسب جراح بینی

همانطور که در مقالات پیشین هم گفته شد، شما می توانید با یک انتخاب آگاهانه  در جراح بینی ، نتایج  جراحی بینی خود را تحت تاثیر قرار دهید ،   برخی افراد مبنای انتخاب خود را در جراح بینی  تنها هزینه ، قرار می دهند .اغلب  این افراد  از نتیجه جراحی خود رضایت ندارند .

دکتر محسن زارعی با توجه به سابقه بسیار بالا و درخشانی که در زمینه  جراحی بینی دارند، می توانند یک بینی زیبا و عاری از هر گونه ایراد را برای شما خلق کنند ، شما می توانید برای مشاوره و  کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۵   تماس بگیرید .

با تشکر مدیریت سایت دکترمحسن زارعی جراح بینی

 

جراحی بینی استخوانی

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + پانزده =