کاشت مو با تراکم بالا

کاشت مو با تراکم بالا

بسیاری از افراد خواهان انجام کاشت مو با تراکم بالا هستند، که برای ایجاد این تراکم بالا نیاز به تعداد گرافت های زیاد و ایجاد شکافت های کوچک به تعداد زیاد و با فاصله کم است . در کلینیک کاشت مو ایران فیت در افرادی که موهای پرپشتی دارند حدود 5000 گرافت از ناحیه دهنده مو برداشته می شود این در حالی است که در برخی از مراکز کاشت مو حدود 1500 تا 2500 گرافت از ناحیه دهنده مو برداشته می شود . کاشت مو  با تراکم بالا ظاهر بسیار زیبایی را در موهای سر بوجود می آورد .

کاشت موی مردان

بعد از برداشت گرافت از ناحیه دهنده مو شکافت هایی در ناحیه طاس سر و نواحی که دچار ریزش شده است ایجاد می شود تا گرافت ها در این شکافت ها جایگذاری شوند برای اینکه تراکم بالایی از مو در نواحی کاشت داشته باشیم باید شکافت ها تا حد امکان کوچک باشند.

برای اینکه بتوان تراکم بالایی را در موها داشته باشیم باید گرافت ها بسیار ظریف در کلینیک کاشت مو  باشند، یعنی با استفاده از میکروسکوپ در مرحله آماده سازی تا جایی که امکان دارد بافت های اطراف فولیکول مو را برداشت .

در صورتی که اندازه گرافت هایی که 4 تار مویی هستند از شکافت ایجاد شده بیشتر بود می توان آن ها را به گرافت های کوچکتری تقسیم بندی کرد تا در شکافت مورد نظر منتقل شوند .

تا حد امکان شکافت ها نباید سطحی باشند باید متناسب با عمق فولیکول ، عمق شکافت ها در سطح پوست تعیین شود، برای ایجاد شکافت باید دقت بسیار زیادی کرد نباید شکافت ها خیلی سطحی یا عمقی باشند .

برای اینکه موهای کاشته شده پرپشت تر بنظر برسد، زاویه شکافت باید به درستی انتخاب شود ، در صورتی که زاویه شکافت 30 تا 45 درجه نسبت به پوست سر باشد موهای کاشته شده پر پشت تر بنظر می رسد. برای اینکه بتوان شکافت های افقی را سطحی تر زد توصیه می شود از شکافت های افقی یا کرونال استفاده شود .

در صورتی که خواهان انجام کاشت مو با تراکم بالا هستید در ابتدا باید دارای شرایط لازم باشید، با مراجعه به بهترین مرکز کاشت مو می توانید از کاشت مو بهترین نتیجه را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 19 =