قبل از کاشت مو بخوانید

قبل از کاشت مو بخوانید

کاشت مو طبیعی یک روش شناخته شده و ایمن برای رهایی از ریزش مو و طاسی در سر، ابرو و ریش و سبیل است . کاشت مو امروزه در میان افرادی که از ریزش و طاسی سر خود رنج می برند طرفداران بسیاری پیدا کرده است ، در کلینیک کاشت مو ایران فیت توسط تیم مجربی از ناحیه های مستعد گرافت های لازم با دقت بالایی برداشته می شود و در ناحیه مورد نظر کاشته می شود . کاشت مو هم درمردان و هم در زنان کاربرد دارد ، درواقع این روش ، یک روش درمانی زیبایی است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .

کاشت مو
در برخی از مردان به علت عوامل ژنتیکی طاسی طبیعی و رایج است و ریزش مو از جلوی سر و پیشانی شروع می شود ، در زنان در اکثر موارد علت ریزش مو تغییرات هورمونی می باشد

کاشت مو به روش fit یکی از روش هایی می باشد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، رو ش fit که در واقع روش برداشتن واحدهای فولیکولی است یک روش بسیار ایمن است که به نسبت روش های دیگر کاشت مو بیشتر بکار گرفته می شود در این روش بیمار احساس درد و ناراحتی کمتری می کند زیرا برشی ایجاد نمی شود .

در روش های قدیمی کاشت مو برای برداشت مو معمولا بخشی از پوست سر بیمار برداشته می شد و به قطعات کوچکتری به نام گرافت زیر میکروسکوپ تقسیم بندی می شد و در محل گیرند مو گرافت های تقسیم بندی شده کاشته می شد و محل برشی که در پوست سر ایجاد شده بود بخیه زده میشد اما امروزه با بکارگیری روش fit برشی در پوست سر ایجاد نمی شود .

علل ریزش مو:

به دلایل مختلفی ریزش مو یا طاسی سر رخ می دهد ، در اکثر موارد طاسی سر ژنتیکی است.

سوختگی ، مصرف دارو ، شیمی درمانی ، تغییرات هورمونی، بارداری و … از دیگر عواملی می باشد که می تواند باعث ریزش مو شود . علت ریزش مو باید به طور کامل شناسایی شود . قبل از کاشت مو یکی از اقدامات مهمی که باید صورت گیرد انتخاب یک کلینیک مناسب می باشد که با تشخیص دقیق علت ریزش مو و انتخاب بهترین روش کاشت مو بتوان نتایج بسیار مطلوبی را دریافت کرد .

کلینیک کاشت مو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − ده =